rotyi hozzászólása:

ezek szerint te tenyleg komolyan gondolod, hogy minket tolnak? :mosoly:

talan nem artana visszanezned a meccseinket. nem ugy gyujtottuk a perceket, hogy lefujaskor vagy mar minden mindegy helyzetben kaptunk 15-20 perceket. az elso ket forduloban szinte alig volt meccs, amit ne 2-3 gyors kiallitassal kezdtunk volna mar az elso harmadokban. nem mondom, eleg fegyelmezetlenul is jatszottunk, szoval meg is erdemeltuk. egyszer se vitattuk a jogossagat. de az, hogy minket tolnanak... elnezve, hogy jellemzoen az ellenfelek nem kaptak meg ugyanazokra a fegyelmezetlensegeikre ugyanazokat a kiallitasokat, igy fordulhatott elo, hogy a masodik kor kozepen mar 22.5 perces meccsenkenti PIM atlaggal kuzdottunk a 6 perces atlagon allo Islanderssel.

nyilvan ilyen aranytalansagok mellett is konnyen vedheto a minket tolnak allitas. hiszen mi vagyunk a liga kedvencei. a floridai gleccserfutok jegkatlana nagyon elokelo helyen szerepel a denever esti imadsagai kozt is.